anında ses sistemi kiralama

143

anında ses sistemi kiralama

Eğlence veya eğitim amaçlı tüm etkinliklerin kalbi iyi bir profesyonel anında ses sistemi kiralama ve ondan elde edilecek temiz, kaliteli, berrak bir sestir. Sesin ruhsal durumumuzla doğrudan ilgili olduğu düşünüldüğünde; kötü tasarlanan bir anında ses sistemi kiralama ortamı, etkinliğe olan ilgiyi olumsuz etkileyebileceği gibi kısa sürede dinleyiciler arasında zihinsel yorgunluğa da neden olacaktır.

Günlük ses sistem kiralama anında hizmet

Dolayısıyla etkinliklerimizde ekipmanlarımızı en doğru biçimde kullanarak en iyi, en kaliteli sesi en yüksek verimde almak ve yansıtmak ana amacımızdır. Modern cihazlarımız ile Kiralık Ses Sistemi ve Ses Sistemi Kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Anahtar Kelimeler: ses sistemi kiralama, düğün ses sistemi kiralama, kiralık ses sistemi paketleri, kiralık hoparlör, hoparlör kiralama, ses sistemi kiralama kadıköy, kamera ve ses sistemi kiralama, ses sistemi kiralama feneryolu, kiralık ses sistemi. Bundan yola çıkarak, ses sistemi için son teknoloji “line array” ana
anında ses sistemi kiralama
anında ses sistemi kiralama

hoparlörlerimizi mekandaki tüm dinleyici bölgelerinde hem ses seviyesi dBA-SPL hem de frekans bazında homojen (eşit ağırlıkta) olarak sesi yayacak şekilde ve güçte konumlandırır, açılandırırız. Bu ana anında ses sistem kiralama hoparlörlerinin kapsama alanı dışında kalan bölümler için gereken destek, (side fill, down fill, front fill, surround fill) dolgu hoparlörlerinden alınır ve mekan elektro-akustik olarak tamamen ses sistemi kapsamı içine alınmış olunur. Sahne içi monitör hoparlörler ve kulak içi dinleme monitörleri de uzman ses mühendisimiz/tonmaister tarafından sanatçı ve müzisyenlerin isteğine göre dijital olarak tonlanır ve mikslenir.

Kongre, düğün, gala, açılış ve benzeri organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız sistemler kendi öz kaynaklarımız tarafından size sağlanmaktadır. Aracı firmalara komisyon vermeden profesyonel ve orijinal ekipman avantajından yararlanacak, misafirlerinize profesyonel bir hizmeti sunmanın keyfini yaşayacaksınız.

Cam, taş, mermer gibi akustik yansıtıcılığı yüksek olan materyalin bulunduğu akustik olarak zorlu mekanlarda ses sisteminin performansı oda akustiğine göre analizörle optimize edilerek ayarlanır ve kurulum yapılır. Böylece dinleyicilere oda akustiğinin olumsuzluğu yansıtılmamış veya çok sınırlı yansıtılmış olur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0553 811 32 53