asker eğlencesi ses sistemi fiyatları

asker eğlencesi ses sistemi fiyatları

asker eğlencesi ses sistemi fiyatları ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Asker eğlencesi Ses Sistem fiyatları ihtiyacınız için istanbul tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Belirli bir yaşa geldiğinde gençler askerlik görevini yapmak üzere hizmete

asker eğlencesi ses sistemi fiyatları
asker eğlencesi ses sistemi fiyatları

giderler. Askerlerin  bu kutsal görevi yapmaya gitmeden önce kendi aralarında eğlence düzenlerler. Genellikle askere gidecek kişinin arkadaşlarının düzenlediği bu eğlenceye asker eğlencesi denir. Asker eğlencesi için ses sistemi kiralama ve orkestra kiralama hizmetine ihtiyaç duyulur.

asker ses sistemleri servis

Ses sistemi günümüzde bir çok yerde bir çok organizasyonda sıklıkla kullanılmaktadır. Açılış organizasyonları, asker eğlenceleri, doğum günü etkinlikleri, partiler, canlı müzik etkinlikleri ve daha bir çok alanda yaygın olarak tercih edilmektedir. Müzik tabiki hayatımızın olmassa olmazları arasındadır.

Piyasada bir çok ses sistemi vardır ve bu ses sistemlerinin fiyat aralığında ciddi fiyat farkları vardır. Bunun sebebi de ses sisteminden alacağınız sesin kaliteli daha yüksek net olması ile alakalıdır. Kiralamış olduüumuz ses sistemleri behringer marka olup sesi oldukça net ve kaliteli vermekte gürültü kirliliği yapmamaktadır. Günlük düğün eğlencelerinde yüksek sesle çaldığınız müzikleri insanların halay oynarken daha iyi ses ortamında yapmasını sağlayan asker eğlence ses sistem kiralama fiyatları sitemizden temin ederek düğün ortamını coşturabilir siniz.

Askerlik her erkeğin yapmak zorunda olduğu vatani bir görevdir.

ses sistemi kiralama
İstanbul genel bölgelerinde asker  Ses sistemi kiralama fiyatları hizmetleri sürdürmekte olan kadromuzun eşliği ile siz değerli müşterilerimize ayaklarına kadar ulaştırarak kurumunu yaparak hazır duruma getirip gelen düğün misafirlerimize daha rahat zevkli eğlenceli dolu gün geçirmelerini sağlamaktadır.

Vereceğimiz tek kolon bile işinizi fazlasıyla görmektedir. İster açık alanda ister kapalı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Laptop veya telefonunuzdan istediğiniz müziği açıp çalabilmektesiniz. Asker eğlencelerinin vazgeçilmezi olan ses sistemlerini çok uygun fiyata kiralamaktayız.

her yöreden oyun havaları güncel ve geniş repartuarımla canlı müzik hizmeti veriyorum. ve kaliteli ses sistemimle acık hava yada kapalı mekanlara da hizmet vermekteyiz. ses sistemi kurulumu bize ait olup İstanbulun her yerinde hizmet veriyorum. ulaşım sorunumuz yoktur..fiyatlarımız çok uygundur…kesinlikle fiyat almanızı rica ediyorum..

Ekonomin Sınıf Ses Sistemi

 • 449 TL’den başlayan fiyatlarla
 • * 4 Adet Hoparlör
  * 4 Adet Hoparlör Tripod Ayağı
  * 1 Adet 8 Kanal Power Mixer
  * 2 Adet Kablolu Mikrofon
  * 1 Adet Kablosuz Mikrofon
  * Ses Bağlantı ve Elektrik Kabloları

Paket Fiyatı: Fiyat alınız!
120-180 kişilik etkinlikler için uygundur.

Ayrintili nakliye ve tam net fiyat için Hemen arayın bizi

Bilgi İçin: 05378143474

One Pingback

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0553 811 32 53