İstanbul ses sistemi

İstanbul ses sistemi : Ses sistem kiralama düşünüldüğü kadar pahalı olmayan ancak organizasyonların can bebeği olan çok önemli bir tanesi olmaktadır. Profesyonel ve kurumsal çalışan firmalardan bu hizmetin talep edilmesi, organizasyonun başarısını olumlu ölçülerde etkileyecektir.

Büyük şehri olan İstanbul ses sistemi hizmeti.

Bu nedenle de ses sistemleri kiralama hizmetini profesyonel firmamız vasıtası ile karşılamanızı önemle tavsiye ederiz. Uzman ekibimiz telefonun ucunda, yapacağınız aramalar için hazır beklemektedir. Ses sistem kiralama ile ilgili sorularınız ile her türlü detay ve siparişleriniz için, günün her saati bizi aramayı ihmal etmeyiniz.

Led işıklı sistemler

İç ve dış alanlarda kullanılan led ekran sistemleri 3 mm kalınlık yüksek kalitede parlaklıklar elde edilmektedir. Dış mekanlarda yapılabilecek olan konser, söyleşi, miting organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Güneş ışığının üzerine doğru direkt etki etmesi dahilinde bile gayet net bir şekilde görüntü verirler ve ışık güçlerine yerine göre ayarlanabilmektedir. Dış mekan led ekran sistemleri yüksek olan bir yerlere asılıp kullanılmasının yanında platform gibi yüzeylerin üzerinde de kullanılabilir.

İsteğe bağlı her türlü malzeme ile üst ve çevre kaplaması yapılabilen sahne ve podyum sistemleri ile konser vb. görsel şovlar, kutlama, toplantı vb etkinlikler ile fuar ve sergi içerikli organizasyonların ihtiyaçlarını karşılamaktayız 1×1 mt ve 2×1 mt ebatlarında portatif modüllerle farklı yükseklik ve ölçülerde sahne ve podyum kurulmaktadır . Sahne podyum kiralama fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir