post

kemençe kiralaması

 İstanbul bölgesin de kemençe ses sistemi kiralama

Karadenizlilerin en çok sevdiği kemençe müzizyenli kiralama vede ses sistemi kiralama sitesi olarak sizlere hizmet vererek en uygun fiyatlarla ister şarkıcımızla sizlere en keyifli anları yaşatmaya hazırız sız hazırsanız bizlere ulaşınız.

Horon kemençeyle güzeldir düşünenler için kemençe kiralaması eşliğinde şarkılarıyla ve atma türkülerle sizleri coşturçak olan vede ses sistemi kiralama bir telefon kadar yakınınızda bekliyoruz.

kemençe kiralama

kemençe kiralama

Alanının en iyisi bir ekip ile çalışmak için, organizasyonlarınızı, düğünlerinizi ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

İstanbul organizasyon olarak oldukça uzun yıllardır bu hizmeti severek yapıyoruz. Gitmediğimiz il, görmediğimiz salon kalmamasının yanı sıra, her işimizi, her organizasyonumuzu ilk günkü heyecan ile yapıyoruz.

folklör ekibi , horon ekibi kiralama, kına gecesi ekibi , folklör ekibi kiralama, halk oyunları ekibi kiralama , düğün ekipleri, halk oyunları ekibi – halay ekibi kiralama, halk oyunu ekibi kiralama , düğün gösteri ekipleri, doğu yöresi folklör ekibi,  halk oyunu organizasyonu, karadeniz yöresi folklör ekibi calışmalar sürmekte.

İcat  edilen  ilk  müzik  enstrümanlarından  olan,  hem  ayakta, hem  de  oturarak  çalınabilen, Karadenizin  hırçın  sesi olarak  da bilinen  kemençe artık nişan, düğün, açılış,okul eğlenceleri ve bunun gibi türlü  organizasyonlarda  unutulmaz  anlara  imza atıyor.   Hizmetimizle  ister bir kişilik, ister ekibimizle özel  günlerinize farklılıklar katmak için çalışıyoruz.

Ekibimizi, İstanbul  ümraniye ‘de başta olmak üzere, Anadolu yakasında da hizmet vermektedir.

Çaldığında  öze  döndüğünüzü  hissedip,  horonla  karşılık  vermemek  için  kendinizi  zor  tutacağınız, zaman  zaman  coşturan, zaman  zaman  hüzünlendiren  bu  müzik  şölenine  sizde  Kemençeçi  hizmetimizle  ev  sahipliği  yapabilirsiniz.

2 thoughts on “kemençe kiralaması

  1. Pingback: İstanbul Günlük Ses Sistemi

  2. Pingback: Kemençeci  kiralama servisi - karadeniz kemençe kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir