Ses Sistemi Kiralama Hizmeti

26

Ses Sistemi Kiralama Hizmeti

Ses Sistemi Kiralama Hizmeti  Gunluksessistemikiralama.com olarak, tüm Türkiyede İstanbul içi ve Bölgelerine  Ses Sistemi Kiralama Hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Evlerin, ofislerin ve iş yerlerindeki her türlü eğlence yapılması  amacıyla pek çok farklı organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Düğünlere veya nişan eğlenceleri gibi gelenek öf adet kutlamalarına talep edildiği şekilde kendi servis vede kadromuzla imkanlarımızla olmamız olan mekana giderek, Ses sistemi kurulumu yapılmaktadır. Bunun için ekstra ücret adı altında bir talepte bulunmuyoruz.

Ses Sistemi Kiralama Avantajları

Müşterilerimiz tarafından istenilen Ses Sistemi başvurusunda bulunulduğu taktirde, kurulması amacıyla çalışmalarımızı istendiği tarihte gerçekleştiriyoruz. Güvenlikle ilgili bir problem yaşanmaması, her zaman için avantajlı sonuçlar elde edebiliyor olmamız tüm konuk misafirlerin dikkatini çekiyor.

Ses Sistemi Kiralama Hizmeti Güvenli Mi?

Son dönemde hem talep edildiği şekilde müşterilerimizin her türlü organizasyon için hafta içi ve de sonları da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Talep edildiği şekilde hiçbir noksan kusursuz  Ses Sistemi organizasyon hatasız bitmesini sağlayarak belirli prosedürlere uygun şekilde eğlencenin sürmesine devam ediyoruz.

Müşterilerimizin talep ettikleri biçimde, isteklerine uygun olarak herkesin yararlanabileceği imkanlar altında eğlenmelerine devam ediyoruz. Eğlencenin bitmesi ile Ses Sistem malzemesi adresinizden toplanması başta olmak üzere, müşteri memnuniyetliğini sorarak  servis aracına yüklenmesine dek her zaman için kaliteli bir Ses Sistemi kiralama organizasyonu hizmeti sunuyoruz. İsteklerin karşılanması ve aynı zamanda maliyetin de düşük tutulması için girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz.

Ses Sistemi Kiralama İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Güvenli bir şekilde organizasyon çalışmalarını sürdürüyor olmamız sayesinde, firmamızla istediğiniz zaman telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizin sürekli hale gelmesi ve yıllar boyunca düğün organizasyonlar hizmeti gerçekleştirilmesini sağlıyor olmamız da müşterilerimizin dikkatini çekiyor. Yedi gün ve akşamları boyunca sağladığımız olanaklardan yararlanabilir, Ses sistemi organizasyonlarından yararlanabilirsiniz. Hem unutulmaz bir gün ve akşam geçirmenizi ve mazilerinize mutlu anılar bırakılmanın keyfini biz firma adına seviniyoruz.

Telefon numaramız sürekli olarak açık olmasına ek olarak, her zaman için firmamızla görüşme imkanına sahip oluyorsunuz. Taleplerin yoğun olmasına rağmen, istendiği şekilde Ses sistemi organizasyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kampanya Fiyat Listesi
Ekonomik Set: (150TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Kapalı mekanda küçük- orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (200TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega Set: (450TL/gün) 2 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra Set: (650TL/gün) 4 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel Set: (Fiyat Sorunuz) Özel Düğünler organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Ekstra Mikrofon: (60TL/adet) Kablolu, kablosuz mikrofon seti ve VHF alıcı içerir. (İlave her bir mikrofon 25 TL’dir.)
ses sistemi kiralama ilamurkuyu
ses sistemi kiralama ilamurkuyu

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0553 811 32 53