ses sistemi kiralama kadrosu

191

ses sistemi kiralama kadrosu

İstanbul civarın da ses sistemi kiralama kadrosu Canlı Performansta Yüksek Kalite ses sistemi sizlere sunarak hizmet vermektedir.

* Düğün, Organizasyon, Okul Eğlencesi, Konferans…
* Ses sistemi kiralama İndirimli Paket Fiyatı

* Proel FLASH12XD Aktif Hoparlör 2 Adet

* Yamaha Mg06x 1 Adet

* Shure SV100 1 Adet

* Mikrofon Standı 1 Adet

* Hoparlör Standı 2 Adet

* Incable 5 Mt. Sinyal Kablosu 3 Adet

KOLON TANIMI
Proel FLASH12XD Aktif Hoparlör 2 Adet

ses sistemi kiralama kadrosu
ses sistemi kiralama kadrosu

FLASH  X  ile  PROEL  yıllarca  kompakt  ve  taşınabilir  ses sistemleri   ilişkin  bir  referansı  temsil  eden  üçüncü  nesil  hoparlör  serisini  sunar.  Yeni  FLASH8XD  ve  FLASH12XD,  yüksek  çözünürlüklü  ses,  güvenirlik  ve  dayanıklı  bir  yapıya  sahip   uzun  bir  geçmişe  sahip  ve  teknolojide  de  markaya  yeni  bir  tarzda  önemli  adımlar  atan  ve  yine  de  sıınıfının  en  iyisi  ses performans,  özellikler  ve  tasarımı.  FLASH XD,  1000W  veya  600W’a  kadar  temiz  ve  bozulmamış  güç  sağlayabilen  yeni  tasarlanmış  yükseltici  modüllerle  güçlendirilmiştir.

 

ANFİ TAHIMI
Yamaha MG06X Mikser (1 Adet)

Ses sistemi kiralama kadrosu nun sunduğu kalite Yamaha  MG06X

ses sistemi kiralama - Mackie-ProFX12v2-12-Kanal-1-Aux-Efektli-Analog-Mikser-300x217
ses sistemi kiralama kadrosu – Mackie-ProFX12v2-12-Kanal-1-Aux-Efektli-Analog-Mikser-300×217

analog  özellikleri  ve  olağanüstü  ses kalitesi  ile  son  derece  kompakt  karıştırma  aletleri  için  çok  uygundur.  MG06X’in  kaliteli  op  amp,  karışımınızın  şeffaf  ve  anlaşılır  olmasını  sağlar.  MG06X’in  kristal  berraklığındaki  D-PRE  preamp’ları   doğal  ses  veren  bas  ve  pürüzsüz  yüksekler le mikrofonunuz da ki  her  tonlu  sesi  sıkıştıracaktır.  Bütünleşik  dijital  efektler  değiştirilebilir  fantom  gücü,  ped  düğmesi   EQ  ve  LED  ölçme  özelliğine  sahip  olan  MG06X   attığınız  görevleri  hemen  hemen  gerçekleştirebilir.  Yamaha’nın  üst  seviye  konsollarından  gelen  en  son  teknolojiyi  kullanan  MG06X   sizin  için  çalışmaya sizlere  sunulmaktadır.

7 Comments

 • ses sistemi kiralama kadrosu – bülbül ses sistemi kiralama
  Gerçek Akustik Davul Hissi!

  Elektro Davulu çekici kılan bir çok özellik mevcuttur. Örneğin kişisel pratik yapmak için küçük bir alanda ses çıkarmadan çalışabilme fonksiyonu. Bunun yanı sıra dez avantajlarıda mevcuttur. Ortak kanı ise hissiliktir. İşte Behrşnger olarak tam da bu sorunu ortadan kaldırmak için çalıştık ve gerçek akustik davul hissi yaratması için XD8USB Elektro Davul Setini geliştirdik.

 • ses sistemi kiralama kadrosu – bülbül ses sistemi kiralama
  USB Ses Arayüzü

  Kolayca bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz XD8USB’ kayıt işlemleri için de son derece kullanışlıdır. Basit ara yüzü aracılığı herhangi bir yazılımı edinerek kayıtlar için kullanmanız mümkündür.

  Not: Yazılı kutu içeriğinde bulunmamaktadır.

 • ses sistemi kiralama kadrosu – bülbül ses sistemi kiralama
  harika ses sistemi vede hızmetleri.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0553 811 32 53