Ses sistemi kiralama platformu

Ses sistemi kiralama platformu

İstanbul Ses sistemi kiralama firması olarak hizmet vermektedir.

Ses sistemi kiralama platformu İstanbul Ses sistemi kiralama firması olarak hizmet vermektedir.Mega kenti olan büyük şehrimiz İstanbul halkına Ses sistem kiralama ve bir çok çeşitli organizasyon hizmetleri servis kadromuzla kapılarına kadar servis yapılmaktadır. Bir çok bunun yanında fotoğraf çekimi ile kamera çekimleri yapılmaktadır.

Ses sistemi kiralama
 Ses sistemi kiralama

Değerli müşterilerimizin ister internet sitemizin iletişim panelinden arayarak ister sancaktepe deki firmamızdan bizlere ulaşabilirler. Firmamızın elinde sizlere yetecek sayıda depomuzda Ses sistem günlük  kiralama için acele yapmaya gerek yoktur. Yeterli günlük kiralama oldukça sayıda olmaktadır.
İstanbul bölgesine elimizden gelidiginçe kına, sünnet, nişan, asker uğurlamaları gibi etkinliklere güler yüzlü kadromuzla müşterilerimize yakışacak şekilde hızlı şekilde hizmet yapılmaktadır. Kiralamanın kamera  kaliteli kamera çekimleri yapılmaktadır.

BİR MÜZİK SİSTEMİ NASIL SEÇİLİR?

İki bölümden oluşacak bu yazımızda size maksimum keyfi verecek müzik Ses sistem kiralama seçenekleri seçerken hangi kriterleri göz önüne almamız gerektiği hakkında size bilgiler vereceğiz. Yüksek kalite müzik ses sistem kiralama seçimi, yapacağınız kiralama veya satın alma kararları arasında en önemlilerinden birisidir.

Ev aletleri yada mekana kiralama alımının aksine, sistem bileşenleri seçimleriniz, bir sanat biçimi olan müziği ne kadar çok takdir ettiğinizi ve müzikten ne kadar keyif aldığınızı önemini etkileyecektir. İyi çalan bir ses sistem, hayatınızda müzik daha önemli bir yer işgal edeceği için yaşam tarzınızı bile değiştirebilir.

Sistemimiz normalde self servis usulü. Kendiniz gelip alıyorsunuz ve işiniz bitince getiriyorsunuz.
Eğer bizim getirmemizi isterseniz fiyata servis bedelini ilave ediyoruz. (Seçenekler rezervasyon formunda)
Kiralama sırasında her iki tarafı da güvenceye alması için kira sözleşmesi imzalıyoruz. (Sol üstteki menude)

Ekonomik Set: (150TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Kapalı mekanda küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega Set: (450TL/gün) 2 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra Set: (650TL/gün) 4 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel Set: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Ekstra Mikrofon: (0.75TL/adet) Kablolu, kablosuz mikrofon seti ve VHF alıcı içerir. (İlave her bir mikrofon 20 TL’dir.)