post

Hits: 0

SES SİSTEMİ

SES SİSTEMİ seçenekleri

BİR MÜZİK SES SİSTEMLERİ NASIL SEÇİLİR?

İki bölümden oluşacak bu yazımızda size maksimum keyfi verecek müzik SES SİSTEMİ kiralama  seçerken hangi kriterleri göz önüne almamız gerektiği hakkında size bilgiler vereceğiz. Yüksek kalite müzik SES SİSTEMİ  kiralama seçimi, yapacağınız kiralama veya satın alma kararları arasında en önemlilerinden birisidir. Ev aletleri yada mekana kiralama alımının aksine, sistem bileşenleri seçimleriniz, bir sanat biçimi olan müziği ne kadar çok takdir ettiğinizi ve müzikten ne kadar keyif aldığınızı önemini etkileyecektir. İyi çalan bir ses sistemi, hayatınızda müzik daha önemli bir yer işgal edeceği için yaşam tarzınızı bile değiştirebilir.

SES SİSTEMİ kiralama seçenekleri

Bir ses sistem, müzik dünyasını keşfetmek için bir vasıta olmakla sesin sistemi daha iyi oldukça, o araç sizi daha ileri ve alabildiğine götürmektedir.

 SES SİSTEMİ

 SES SİSTEMİ

Her ne kadar hi – fi  bileşenlerini seçmek göz korkutan bir görev gibi görünse de biraz bilgiyle ve hazırlıkla, rüya sisteminizi oluşturma yolunda sizin ve bütçenizin içinde kalarak uzun bir mesafe kat ettirir.  Bilgi sahibi olmuş bir alıcı bilir ki doğru bileşenleri seçmek, birbirleri ile doğru uyum için eşleştirmek ve onları dikkatlice ayarlayıp kurmak, büyük bir banka hesabın dan daha önemi çoktur. Bu yazı sizlere akıllı vede düşünerek ses sistemi alıcı olmayı öğretecektir. Bütçeniz için mümkünse olan müziksel ve estetik olarak sizi en çok tatmin edecek ses sistemi kiralama arayış yolunu gösterecektir.

İhtiyaçlarınıza mümkün mertebede

En Çok Uyacak SES SİSTEMİ kiralama Seçilmesine yardım olacaktır.

Bir pikap kamyonuna nalburun ihtiyacı olduğu kadar, Bir evin bahçesinde yapılan eğlenceler için de bir ses sistemi kiralamanın ideali vede önemi çoktur.  Sadece sizin müzikal zevkinize uygun olmakla kalmayıp, aynı zamanda mekanınıza ve dinleme gereksinimlerinize de uygun olmalıdır. Mini – monitörler, sınırlı yüksek frekans uzantılarıyla misafirlerinize daha güzel müzik sesi lezzeti verecektir. Bu sayede, gelen komşu misafirlerinizi daha iyi eğlendirebilirsiniz. Güçlü yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz.

 SES SİSTEMİ

 SES SİSTEMİ

Güç algısı, dinamik sürüş, derin baş uzantısı ve bazı müziklerdeki tatmin edici fiziksel etki hissi mini-monitörlerle oluşmaz. Eğer yeriniz ve bütçeniz varsa, “full-range” kule tipi Ses sistemi kiralama seçenekleri hoparlörler en iyi seçimdir.

Bu yazı bilgimiz sadece, ses sistem alırken dikkat edeceğiniz size özel ihtiyaçlarınıza göre seçmenizi gerektiği konusun da bir örnek yazımızdır.

7 thoughts on “SES SİSTEMİ

 1. Ancak yine forumlarda bu amfinin de bu çapta bir subwoofer için çok ta yeterli olmadığı görüşlerine rastladım. Öncelikle amacım arabayı sokakta hoplatmak değil 🙂 Makul miktarda derinden bir baş sesinin gelmesi bana yeterli olacaktır. Ses Sistemin çok kritik hatalara sahip olup olmadığı konularında bilgi ve yorumlara açığım.

 2. Maşallah hoparlör koymadık bir tek torpido gözü kalmış. Çok hoparlör, kaliteli veya yüksek ses demek değildir. Amfinin değerlerinin %15-20 RMS değerinde hoparlörlerle kaliteli ses sistemi alınır. Tabi öncelikle ana ünitenin sistemi kaliteli sinyalle fonlayacak şekilde seçilmesi gerekir. Bana biraz tingirdasın yeter demişsiniz.
  Bu doğrultuda seçimler çok da kötü değil. İlk olarak karşılaşacağınız olumsuzluk, pioneer mid takımının tizlerinin yanması olacak. Bunu bir kenara not alalım. Yerinizde olsam, o mid takımını sisteme hiç ilave etmezdim, illa da ilave edeceksem direkt teyple sürerdim. Ardı sıra, elinizde bulunan 1712 coax’ i amfi ile sürmek mantıklı olacaktır. Mid takımını almadıysanız, hiç bulaşmayın. Aldıysanız geri iade yollarını araştırınız.

 3. Ses Sistemi Kiralama
  Ses Sistemlerimiz tam profesyonel sistemler olup her türlü konser Düğün Ve Organizasyonlarınız için müsaittir. 1.000 Watt tan 40.000 Watt ‘ a kadar kendi sistemlerimiz olup kapalı salonları ve açık hava havuz başları rahatlıkla seslendirilebilir. bira harika denedim sise deneyin.

 4. ekonomi uygun fiyatlarla ses sistemi kiralama yapan firma olarak bilinmektedir. her keze tavsiye ederim.

 5. İstanbul bölgesinde ikamet eden kişiler için her an düğün eğlençeleri için bire bir kaliteli ucuz ses sistem kiralama hizmeti süper anında servis kapıda helal olsun işte hizmet budur diyorum.

 6. adından da anlaşıldığı gibi kaliteli ses sistemi kiralama hizmeti sunan en hızlı servis kadrosu ile harika.

 7. ses sistem kiralama
  Işık Sistemlerimiz Par.64 Par.56 Model Spotlardan oluşur. Ayrıca istenirse robot – takip ışığı – strob – sis makinesi de kurulur.Ses Sistemi Kiralama Düğün Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Nişan Organizasyon Ve Kına Geceleri etkinliklerinde Ses sistemi, Işık Ve Görüntü Sistemleri Hizmetlerimizde yararlanabilirsiniz. ışık tesisatı kiralamaları en küçük organizasyonlardan en büyüğüne kadar programlar yapılıyor harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir