Hakkımızda

Hakkımızda

Ses sistemi kiralama HAKKIMIZDA bilgiler

Hakkımızda Ses sistemi kiralama olarak 2008’den bu yana 11 Yıllık sektör deneyim tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme/ekipman kiralayan bir Ses, Işık, iş yeri açılış, kemençe kiralama, fotoraf ve kamera çekimi, Tulumzurna kiralama gibi birçok hizmetler sunan firması olmanın çok ötesindeyiz.

Firmamız kuruluş tarihimiz olan 2008 yılından itibaren yapmış olduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetlerini kazanmıştır.

İSTANBUL‘un’ bir çok bölgesinde kurum kuruluşlara kadar sesli ve görsel sunum

Hakkımızda
Hakkımızda

sistemleri üzerine satış, kiralama, bakım, kurulum adına hizmet vermektedir.
İş yeri açılışları, ses sistemi kiralama, doğum günleri, Süslemeli Palyaçolu Organizasyon gibi hizmetlerde gerçekleştirdiği proje ve teknoloji destek hizmetleriyle siz değerli müşterilerine destek vermektedir.

Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir proje üreten ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

KİRALAMA

Firmamız Fuar, Kongre, Konser, Defile, Tanıtım, Lansman, Konferans, Açılış, Düğün ve özel organizasyonlarda her türlü teknik hizmeti sağlayabilecek ekipman kapasitesi ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

İstanbul’un her yerinde yaygın, güvenilir, aynı kalitede Teknoloji hizmeti sunan, herkesin, her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, deneyimli geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın, piyasa değeri yüksek bir firma olmakta.

MİSYONUMUZ

Müşterinin Teknoloji ihtiyacı ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanal dan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis, teslimat kanalları ile geniş ürün hizmet yelpazesini İstanbul‘un  her bölgesine hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir Ses sistemi karlama ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır. gunluksessistemikiralama.com adıyla sayısız başarılı projeye imza attık, sizleri de aramızda görmek isteriz.

Saygılarımızla.

0553 811 32 53