HAKKIMIZDA

Ses sistemi kiralama olarak 2008’den bu yana 11 Yıllık sektör deneyim tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme ile ekipman kiralamaktadır.  Kemençe kiralama, fotoraf ve kamera çekimi, Tulumzurna kiralama gibi birçok hizmet sunan firmasıyız.

Ses sistemi kiralama HAKKIMIZDA bilgiler.

Firmamız kuruluş tarihimiz olan 2008 yılından itibaren yapmış olduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetlerini kazanmıştır. İSTANBUL‘un’ bir çok bölgesinde kurum kuruluşlara kadar sesli ve görsel sunum sistemleri üzerine satış, kiralama, bakım, kurulum adına hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir proje üreten ekibiyle değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

KİRALAMA ;

Firmamız Fuar, Kongre, Konser, Defile, Tanıtım, Lansman, Konferans, Açılış, Düğün ve özel organizasyonlarda her türlü teknik hizmeti sağlayabilecek ekipman kapasitesi ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmeti sunmaktadır.

VİZYONUMUZ ;

İstanbul’un her yerinde yaygın, güvenilir, aynı kalitede Teknoloji hizmeti sunan, herkesin, her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden. Deneyimli geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın, piyasa değeri yüksek bir firma olmakta.

MİSYONUMUZ ;

Müşterinin Teknoloji ihtiyacı ve beklentilerini en iyi şekilde anlamaraktır.

En doğru kanal dan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis, teslimat kanalları ile geniş ürün hizmet yelpazesini İstanbul‘un  her bölgesine hızlı ve en etkin şekilde ulaştırandır.  Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir.

Ses sistemi karlama ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.  Gunluksessistemikiralama.com adıyla sayısız başarılı projeye imza attık, sizleri de aramızda görmek isteriz.

 

ONLAYİN