İstanbul Kiralık Ses Sistem

İstanbul Kiralık Ses Sistem

İstanbul Kiralık Ses Sistem ; İstanbul Anadolu Yakası ses sistemi kiralama hizmetleri İnternet sitesine hoş geldiniz. Yapmayı planladığınız organizasyonlar için ses sistemlerine ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilir ve gerekli rezervasyon işlemlerini yaptırabilirsiniz. Uygun fiyat ve yılların tecrübesi ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

İstanbul Kiralık Ses Sistem

Ses Sistemleri alanında, Seçim, Kongre ve diğer hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sahne Kiralama Alanında Mobil Sahnelerimizi kullanıp hem alandan tasarruf edebilir hemde maliyet bakımından daha uygun bir hale getirebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Ses Sistem

İstanbul Kiralık Ses Sistem

Konser Ses Sistemi Kurulumları için İletişim Bölümünden bize ulaşabilir veya sitemiz üzerinde bulunan iletişim formunu doldurup müşteri temsilcinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun ses sistemi kiralama tekliflerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Kına, Düğün, Nişan, Mezuniyet veya Herhangi bir parti organizasyonunuz için Uygun fiyatlı ve kaliteli bir ses sistemi ne mi ihtiyacınız var? Ses sistemini dilediğiniz ölçüerde dilediğiniz mekana kuruyoruz. Ne kadar hoparlör gerekiyorsa, Ne kadar yükseklikte ses lazım sa sizlere her konuda destek oluyoruz. Profesyonel veya tercihinize göre Yarı Profesyonel olarak Ses sistemlerimizi kuruyoruz.

SES SİSTEMLERİ ve KİRALAMA FİYATLARI

Ekonomik Set: (150TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Kapalı mekanda küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega Set: (450TL/gün) 2 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra Set: (650TL/gün) 4 ad. 600w 12inç Kabin/Kolon + Anfi Mikser (Açık/kapalı mekanda büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel Set: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Ekstra Mikrofon: (0,75TL/adet) Kablolu, kablosuz mikrofon seti ve VHF alıcı içerir. (İlave her bir mikrofon 20 TL’dir.)

Canlı müzik ses sistemleri için gerekli malzemeleri ve kabloları personelimiz taşımakta ve kurulumunu yapmaktadır. Etkinlik boyunca gerekli seslendirme müdahalesi yapan teknik ses personelimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Günlük ses sistemi  organizasyon kendine yer edinmiş olduğu müşteri memnuniyeti ilkesiyle yenidoğan ve istanbulun tüm ilçelerinde sizlere ulaştırmaktadır. Ses sistemi kiralama fiyatları uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Ses sistemi kiralama alanında daima kendini yenileyen bir anlayış içerisinde halka hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir