kiralık araç üstü ses sistemi

kiralık araç üstü ses sistemi ; seçim fırsatları başladı. Araç üstü sistemlerde en uygun fiyatlar için bizi arayın. Sisteminizi tüm bileşenleriyle, ÜCRETSİZ olarak kuruyoruz. Ümraniye bölgesine hitaben Ses sistemi kiralama hizmetleri yanı sıra düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu,

İstanbul bölgesi olan kiralık araç üstü ses sistemi

Söz Organizasyonu, kına Organizasyonu – mevlüt Organizasyonu, kandil geceleri Organizasyonu,  Askere uğurlama Organizasyonu gibi aklınıza gelen her türlü etkinlikler Organizasyonları hizmeti yapılmaktadır.

kiralık araç üstü ses sistemi

kiralık araç üstü ses sistemi

Gelişiminde büyüme yapan Ümraniye de yaşamını sürdüren değerli ailelere başta Ses Sistemi kiralama hizmeti olmak üzere diğer Organizasyonlarda en uygun fiyat listemizden uygulayarak kaliteli ve kusursuz Organizasyonlar hizmetleri yapılmaktadır.

Bunlardan bir kaçının isimlerini sizlere sunmaktayız.

 1. Düğün organizasyonları düzenlenmektedir.
 2. Sünnet organizasyonları düzenlenmektedir.
 3. Nişan organizasyonları düzenlenmektedir.
 4. Mevlit organizasyonları düzenlenmektedir.
 5. Kına organizasyonları düzenlenmektedir.
 6. Asker uğurlama organizasyonları düzenlenmektedir.
 7. Dogumgünü organizasyonları düzenlenmektedir.
 8. Piknik organizasyonları düzenlenmektedir.
 9. Partiler organizasyonları düzenlenmektedir.
 10. İş yeri açılışları organizasyonları düzenlenmektedir.
 11. Okul Partileri organizasyonları düzenlenmektedir.
 12. Yeni yıl Parti organizasyonları düzenlenmektedir.
 13. Kostüm Partileri organizasyonları düzenlenmektedir.
 14. Kemençe kiralama organizasyonları düzenlenmektedir
 15. Tulumzurna kiralama organizasyonları düzenlenmektedir
 16. Kamera ve Fotoraf çekimleri yapılır.

Ümraniye Bölgesini Tanıyalım

Ümraniye Belediyesi 1963 yılında kurulmuştur. Ancak; Ümraniye ve çevresinde yeni yerleşim alanları olması 1970’ ten sonradır. 1980’de Üsküdar İlçesi’ne bağlı köy statüsünde bir yerleşim merkezi olan Ümraniye; Boğaziçi Köprüsü ve çevre yolu aracılığı ile kentin diğer semtlerine kolayca ulaşılması, ilçemizin tercih edilen bir semt haline gelmesini sağlamıştır. Gelişimin devam etmesi yönetsel açıdan bazı sıkıntılara yol açınca, yapılan bir düzenleme ile Ümraniye merkez olmak üzere bu çevredeki yerleşim alanları ve bazı köyler Üsküdar’dan ayrılarak yeni bir ilçe kurulmuştur.

İstanbul Metropoliten alan sınırları içerisinde doğu yakasında bulunan Ümraniye 1970’li yıllarda sanayi faaliyetlerinin yoğunlaşmaya başlamasıyla hızlı bir gelişim göstermiştir. İlçe ve belediye statüsü kazanmadan önce Üsküdar İlçesi’ne bağımlı gelişen Ümraniye yerleşim süreci içinde; sanayi, hizmet ve ticaret sektörlerindeki gelişimi ile çevre yerleşmelere hizmet verir konumuna gelmiştir.

Ümraniyenin; yüz ölçümü olarak Anadolu yakasının

Ümraniyenin; yüzölçümü olarak Anadolu yakasının %2,43’lük kısmını, İstanbul genelinin ise %0,85’ini oluşturmaktadır. Ümraniye İlçesi’nde 1970 yılı itibariyle; tarımda çalışan 912 kişi, sanayide çalışan 33.017, hizmet sektöründe çalışan 38.793 kişidir. İlçede %53.4 ile hizmet sektörü birinci sırayı alırken %1.2 ile tarım sektörü en son sırada yer almaktadır.1940’ta Üsküdar’a bağlı bir konumunda olan nüfusunun 501 öldüğü bilinmektedir. 1955 yılında da köy konumundadır ve nüfusu 1.781’dir. 1963 yılında Belde Belediyesi olan Ümraniye’miz,

1980 yılında askeri yönetim tarafından “mülga” edilmiş ve Üsküdar Belediyesi’ne bağlanmıştır. 1989 yılında ise Ümraniye’miz tekrar ilçe belediyesi statüsüne kavuştuğu gibi, kimlik değiştirerek, ilçe merkezi konumuna gelmiştir. iamtürkiye.tv içerisie yüklenen videolardan iamtürkiye.tv sorumlu değildir. Görüntü ve ses kaydı olan videolar ve fotoğraflar telif haklarından sorumlu tutulamaz.Hak sahipleri tarafından şikayet edilmesi durumunda 24 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Posted in Ses Sistemi Kiralama Tagged acil ses sistemi, açık hava sinema ses sistemi kiralama, açılık sahne ve ses sistemi kiralama fiyatları, Adalar sahne ve ses sistemi, aktif hoparlör sistemleri, alo ses sistemi, amfi mixer kiralama, Ankara sahne ve ses sistemi, Antalya sahne ve ses sistemi, Arnavutköy projeksiyon kiralama, Ataşehirsahne ve ses sistemi, Avcılar sahne ve ses sistemi, Bağcılar sahne ve ses sistemi, Bahçelievler sahne ve ses sistemi, Bakırköy sahne ve ses sistemi, Başakşehir sahne ve ses sistemi, Bayrampaşa sahne ve ses sistemi, Beşiktaş sahne ve ses sistemi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir