Ses ışık Hoparlör kiralama

Günlük veya haftalık Ses ışık Hoparlör sistemi kiralama firması olarak İstanbul bölgesine hizmet vermektedir. Ses Işık Sistemleri kurulumu, asker uğurlama, mağaza açılışı,  koktey organizasyonları için, ilahi ve semazen gösterileri için, piknik organizasyonları, ramazan şenlikleri için ve tüm organizasyonlarınız için Ses Işık Sistemi Kiralama Hizmetleri Sunmaktayız.

İstanbul Ses ışık Hoparlör kiralama

Bütün Organizasyonların vazgeçilmezi kaliteli bir Ses sistemidir.

Ses ışık Hoparlör kiralama

Türkiye genelinde ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz.

Firmanızın ses sistemleri ihtiyaçlarını dünyanın en iyi markaları ve en güncel teknolojiyi kullanarak sizlere sunduğumuz profesyonel ve ekonomik çözümlerin haklı gururunu yaşıyoruz.

Ekonomik: (199TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Ev tipi küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)

Pratik Set: (249TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)

Mega: (499TL/gün) 2 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)

Özel: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.

Ultra: (899TL/gün) 4 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta/büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)

Yardımcı Ekipman: (Fiyat Sorunuz) Mikser, kablolu – kablosuz mikrofon seti, projeksiyon, led ekran vb. için bizi arayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir